Arhiva župe Sveti Juraj u Trnju

Sakrament krštenja 2010. godine

 

 

01.

Subota, 2. siječnja 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

Mija Horvat, kći Josipa i Nataše Horvat iz Palinovca 90

02.

Subota, 16. siječnja 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

Rahela Bertovich, kći Romana i Kristine Bertovich iz Palinovca 88

03.-04.

Subota, 23. siječnja 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

Tena Kerovec, kći Tomice i Ivane Kerovec iz Donjeg Hrašćana 38

Borna Balent, sin Darka i Mateje Balent iz D. Kraljevca, Dravska 17 (Hodošana)  

05.

Subota, 6. veljače 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

Simon Pandur, sin Zdravka i Marine Pandur iz Hodošana, V. Gaj 22

06.-09.

Subota, 13. veljače 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

U 16,30sati:

Marko Kanižaj, sin Romana i Sandre Kanižaj iz Svetog Jurja u Trnju 111

Leona Vidović, kći Tomislava i Marijane Vidović IZ Hodošana, Uska 1

U 17,30 sati:

Tomislav Tretnjak, sin Antuna i Slavice Tretnjak iz Hodošana, Grobljanska 7

Filip Tretnjak, sin Tomislava i Martine Tretnjak iz Hodošana, Grobljanska 7

10.

Subota, 10. travnja 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

Stjepan Hohnjec, sin Stjepana i Julijane Hohnjec iz Čehovca 20

11.-13.

Subota, 10. travnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Nela Branilović, kći Darka i Gabrijele Branilović iz D. Hrašćana 153

Nika Rošanić, kći Zdravka i Maje Rošanić iz D. Hrašćana 32B

Nika Naranđa, kći Dejana i Marije Naranđa iz Hodošana, B. Radića 17

14.

Nedjelja, 11. travnja 2010., u Župnoj crkvi u 10,30 sati

Ana Poredoš, kći Matije i Tanje Poredoš iz Preloga, Jug III 2A (Čehovca)

15.

Subota, 17. travnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Matija Vidović, sin Zdravka i Andreje Vidović iz D. Hrašćana 53

16.-17.

Subota, 1. svibnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Vanessa Hatlak, kći Ivana i Marine Hatlak iz Svetog Jurja u Trnju 63

Tino Novak, sin Nikole i Jasne Novak iz Turčišća 83I

18.

Subota, 15. svibnja 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

Ivan Brumen, sin Ivana i Tatjane Brumen iz Palinovca 190

19.

Subota, 15. svibnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Gabrijel Čavlek, sin Ivice i Danijele Čavlek iz Svetog Jurja u Trnju 67

20.

Subota, 22. svibnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Sven Zrna, sin Ivana i Sanje Zrna iz D. Hrašćana 97

21.-22.

Subota, 5. lipnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Luka Pozderec, sin Kristijana i Jasminke Pozderec iz Donjeg Hrašćana 71

Ivana Pozderec, kći Kristijana i Jasminke Pozderec iz Donjeg Hrašćana 71

23.

Subota, 12. lipnja 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

Karlo Horvat, sin Željka i Verice Horvat iz D. Pustakovca 63

24.

Subota, 13. lipnja 2010., u Župnoj crkvi u 9,30 sati

Gabriel Vugrinec, sin Siniše i Antonie Vugrinec i Čakovca, Dr. V. Mačeka 39 (Turčišća)

25.-27.

Subota, 19. lipnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Matija Radić, sin Mate i Gordane Radić iz Čehovca 156

Hana Filipašić, kći Filipa i Petre Filpašić iz D. Pustakovca 119 (Donjeg Kraljevca)

Borna Horvat, sin Slobodana i Emine Horvat iz Čakovca, Dravska 21 (Hodošana)

28.

Subota, 26. lipnja 2010., u Župnoj crkvi u 15,30 sati

Mia Zelenić, kći Sania i Tamare Zelenić iz Hodošana, Prvomajska 19

29.

Subota, 3. srpnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Filip Jurčec, sin Drage i Nataše Jurčec iz Čehovca 105E

30.

Subota, 17. srpnja 2010., u Župnoj crkvi u 17,30 sati

Erik Josip Đurkin, sin Josipa i Josipe Bručić iz D. Hrašćana 47

31.-32.

Subota, 31. srpnja 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Neven Vuk, sin Emila i Manuele Vuk iz D. Hrašćana 35

Ena Madić, kći Nikole i Dubravke Madić iz D. Hrašćana 28

33.-35.

Subota, 7. kolovoza 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Luka Božek, sin Nikole i Željke Božek iz D. Pustakovca 39

Nikolina Habuš, kći Nikole i Mirjane Živolić iz Čehovca 117

Ema Sabol Torbica, kći Borisa i Biljane Sabol Torbica iz Turčišća 83F

36.

Subota, 28. kolovoza 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Lili Strahija, kći Nenada i Jasminke Strahija iz Hodošana, Vukov Gaj 9A

37.-38.

Petak, 3. rujna 2010., u Župnoj crkvi u 17,30 sati

Mateo Oršoš, sin Gorana i Sanjele Oršoš iz Palinovca 164

Marina Oršoš, kći Gorana i Sanjele Oršoš iz Palinovca 164

39.

Subota 9. listopada 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Erika Ladašić, kći Gorana i Anđelke Ladašić iz Hodošana, Čakovečka 9

40.-42.

Subota, 23. listopada 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Erika Pintarić, kći Borisa i Kristinke Pintarić iz Hodošana, Glavna 54

Elani Vranović, kći Kristijana i Kristine Vranović iz Turčišća 130

Lana Blažinčić, kći Željka i Monike Blažinčić iz Čehovca 49

43.-44.

Subota, 30. listopada 2010., u Župnoj crkvi u 18,00 sati

Jura Ovčar, sin Tomislava i Mojce Ovčar iz Čakovca, K. Racina 13 (Hodošana)

Karlo Vrbanec, sin Davora i Anamarije Vrbanec iz Čehovca 136/1

45.-46.

Subota, 6. studenoga 2010., u Župnoj crkvi u 17,00 sati

Petar Molnar, sin Dragutina i Karoline Molnar iz Svetog Jurja u Trnju 12

Nikola Kovač, sin Mladena i Dubravke Kovač iz Hodošana, B. Radića 5

47.-51.

Subota, 27. studenoga 2010., u Župnoj crkvi u 17,00sati

Luka Sabol, sin Nenada i Danijele Sabol iz Palinovca 172

Paola Sabol, kći Ivice i Mirjane Sabol iz Palinovca 141

Ena Švenda, kći Darka i Ines Švenda iz Čehovca 31B

Ena Vadlja, kći Dragutina i Antonije Vadlja iz Čehovca 113

Izabela Vadlja, kći Dragutina i Antonije Vadlja iz Čehovca 113