Arhiva župe sveti Juraj u Trnju

Sakrament krštenja 2011. godine

 

 

 

Obavljena krštenja tijekom 2011. godine:

 

1.

Nedjelja, 2. siječnja u 11,00 sati u Župnoj crkvi

Emma Trakoštanec, kći Vladimira i Ivane Trakoštanec iz Hodošana, P. Boraca 46A

2.-4.

Subota, 8. siječnja u 17,00 sati u Župnoj crkvi

Hana Strahija, kći Marka Strahije i Sanje Grabant iz Čehovca 97

Nika Gavez, kći Rajka Gaveza i Suzane Neimi iz Turčišća 46

Sabina Zlatar, kći Denisa Zlatara i Ljiljane Kivač iz Svetog Jurka u Trnju 56  

5.

Subota 12. veljače u 17,00 sati u Župnoj crkvi

Dino Branilović, sin Siniše i Ivane Branilović iz D. Hrašćana 154

6.

Subota, 30. travnja u Župnoj crkvi sv. Jurja Mučenika u 13,30

Buga Lelak Barić, kći Krunoslava i Martine Barić Lelak iz Čakovca, Poljska 4

7.

Subota, 30. travnja u Župnoj crkvi sv. Jurja Mučenika u 14,30 sati

Tomo Kerovec, sin Tomice i Ivane Kerovec iz D. Hrašćana 38

8.

Subota, 14. 05. u Župnoj crkvi sv. Jurja Mučenika

Vito Perko, sin Bojana i Ljiljane Perko iz Turčišća 98

9.-13. 

Subota 21. svibnja u 18,00 sati  u Župnoj crkvi sv. Jurja Mučenika 

Eva Bukal, kći Anđelka i Ljiljane Bukal iz D. Hrašćana 130

Erik Kovačević, sin Berislava i Janje Kovečević iz Čakovca, Vukovarska 13 (Hodošana)

Sven Kovačević, sin Berislava i Janje Kovečević iz Čakovca, Vukovarska 13 (Hodošana)

David Horvat, sin Slobodana i Emine Horvat iz Čakovca, Dravska 21 (Hodošana)

Nikola Bermanec, sin Saše i Nikoline Bermanec iz Čehovca 93

14.-15. 

Subota 28. svibnja u 18,00 sati  u Župnoj crkvi sv. Jurja Mučenika 

Tomo Horvat, sin Gordana i Janje Horvat iz Palinovca 68

Arian Kučko, sin Anđelka i Katarine Kučko iz Hodošana, B. Radića 15

16.

Subota 11. lipnja u 17,00 sati  u Župnoj crkvi sv. Jurja Mučenika 

Tena Bistrović, kći Marina i Nikoline Bistrović iz Svetog Jurja u Trnju 23

17.

Subota, 18. lipnja u u 17,00 sati  u Župnoj crkvi sv. Jurja Mučenika 

Tea Sabol, kći Mihaela i Ane Sabol iz Hodošana, Vukov Gaj 39

18.-19

Subota, 25. lipnja u u 18,00 sati  u Župnoj crkvi sv. Jurja Mučenika 

Valentina Špoljar, kći Ivana i Luje Špoljar iz Hodošana, Zlatojska 7

Samuel Brisar, sin Kristijana i Marije Brisar iz D. Pustakovca 5

20.-21.

Subota, 16. srpnja u 17,30 sati u Župnoj crkvi:

Tijana Korent, kći Ivana i Sanje Korent iz Čehovca 60a

Leon Vuk, sin Benjamina i Gordane Vuk iz Čehovca 83

22.

Subota, 30. srpnja u 18,00 sati u Župnoj crkvi:

Elena Pintač, kći Dražena i Jasminke Pintač iz D. Hrašćana 89

23.

Subota, 13. kolovoza u 18,00 sati u Župnoj crkvi:

Marko Zadravec, sin  Nikole i Petre Zadravec iz Hodošana, B. Radića 85

Filip Dojčić, sin Vlade i Marine Dojčić iz Hodošana, Vukov Gaj 6

24.

Nedjelja, 14. kolovoza u 11,30 sati (iza Mise u 10,30 sati) u Župnoj crkvi:

Tena Vurušić, kći Dragana i Maje Vurušić iz Palinovca 226

25.

Subota 27. 08. u 18,00 sati

Dominik Strbad sin Tomislava Strbad i Karmen Hudak iz Palinovca 219

26.

Subota, 3. rujna u 18,00 sati u Župnoj crkvi

Rok Purić, sin Darka i Anamarije Purić iz Turčišća 191

27.

Subota, 10. rujna u 18,00 sati u Župnoj crkvi

Jakov Zrna, sin Damjana i Ivane Zrna iz D. Hrašćana 105/1

28.

Subota, 8. listopada u 17,00 sati u Župnoj crkvi

Vid Habuš, sin Tomislava i Martine Habuš iz Čehovca 43

29.

Subota, 8. listopada u 18,30 sati u Župnoj crkvi

Jeronim Hatlak, sin Miroslava i Petre Hatlak iz D. Pustakovca 118

30.-32.

Subota, 29. listopada 2011.u 17.30 sati u Župnoj crkvi

Erik Božek, sin Nikole i Željke Božek iz D. Pustakovca 39

Laura Šušak, kći Danijela i Davorke Šušak iz D. Hrašćana 79

Karlo Čanadi, sin Tomice i Martine Čanadi iz Palinovca 102

33.

Nedjelja, 30. listopada 2011. u 9,00 sati u Župnoj crkvi

Klara Bajan, kći Bože i Marijane Bajan iz D. Pustakovca 53

34.

Subota, 19. studenoga 2011.u 17.00 sati u Župnoj crkvi

Lora Purić, kći Ivice i Danijele Purić iz Hodošana, P. Boraca 21

35.

Subota 26. studenoga u 17,00 sati u Župnoj crkvi

Petar Kuhanec, sin Nenada i Maje Kuhanec iz Hodošana, Čakovečka10