Arhiva župe Sveti Juraj u Trnju

Sakrament krštenja 2012. godine

 

 

 

Obavljena krštenja:

1.  Subota, 7. siječnja 2012.

Gabrijel Višnjić, sin Renata i Mirjane Višnjić iz Svetog Jurja u Trnju 34

2.-3.

Subota, 21. 01. 2012. u 17,00 sati

Zita Vidović, kći Zdravka i Andreje Vidović iz D. Hrašćana 53

Hana Zadravec, kći Roberta i Mateje Zadravec iz D. Hrašćana 13

4.-6.

Subota, 18.02. 2012. u 18,00 sati

Dino Kos, sin Ninoslava i Gordane Kos iz D. Pustakovca 40

Ela Sabol, kći Tomislava i Ribane Sabol iz Hodošana, P. Boraca 42a

Emanuela Hržić Vlahek, kći Nenada i Lucije Vlahek Hržić, iz Hodošana, P. Boraca 40

7.

Krštenje: uskrsni ponedjeljak 09.04.12. u 10,30

Tena Tomić, kći Zorana i Nataše Tomić iz Zagreba, Hr. Iseljenika 5 (Hodošana)

8.-9.

Krštenje: subota 14.04.12. u 18,00 sati

Karol Srpak,  sin Vladimira i Biljane Srpak iz Palinovca 240

Sara Hranjec, kći Ivana i Slavice Hranjec iz Hodošana, Grobljanska 22

10.

Krštenje: subota 21.04.12. u 16,00 sati

Petar Barić, sin Krešimira i Marijane Barić iz D. Hrašćana 91

11.

Krštenje: subota 19.05.2012. u 18,00 sati

Lea Matjašec, kći Branka Matjašec i Lidije Čavlek iz Svetog Jurja u Trnju 85

12.

Krštenje: subota 26.05. u 18,00 sati

Dina Košak, kći Saše i Valentine Košak iz Hodošana, Vinogradska 14

13.

Krštenje: subota 09.06. u 18,00 sati

Abel Vlah, sin Branka i Tihane Vlah iz Turčišća 110

14.-15.

Krštenje: subota 23.06.12. u 18,00 sati

Erik Vegi, sin Romana i Ivane Vegi iz Hodošana, Prečna 4

Ida Babić, kći Veljka i Kristine Babić iz Donjeg Pustakovca 31

16.

Krštenje:30.06. u 18,00 sati

Lena Ivković, kći Nine i Sanje Ivković iz D. Hrašćana 125

17.

Krštenje: subota: 07.07. u 17,00 sati

Zara Ružić, kći Dine i Andree Ružić iz Hodošana, P. Boraca 48a

18.

Krštenje: subota 21.07. u 15,00 sati

Jakov Naranđa, sin Dejana i Marije Naranđa iz Hodošana, B.Radića 17.07.

19.-20

Krštenje: nedjelja 05.08. u 10,30 sati

Mateo Geschwandtner, sin Tonia i Jelene iz Rottweila, Durschstrasse 8 (Njemačka-Sveti Juraj)

Julian Geschwandtner, sin Tonia i Jelene iz Rottweila, Durschstrasse 8 (Njemačka-Sveti Juraj)

21.

Krštenje: subota 11.08. u 19,00 sati

Jakov Horvat, sin Josipa i Nataše Horvat iz Palinovca

22.

Krštenje: subota 18.08. u 17,30

Lena Zrna, kći Time i Ane Zrna iz D.Hrašana 87

23.-24.

Krštenje: subota 25. 08. u 18,00 sati

Karla Kramar, kći Dušana i Mihaele Kramar iz D. Pustakovca 41

Vita Kontrec, kći Damira i Vesne Kontrec iz Svetog Jurja u Trnju 19

25.

Krštenje: subota 08. 09. u 16,30 sati

Tin Habuš, sin Ivana i Roberte Habuš iz Čakovca, A, Mihanovića 16

26.-27.

Krštenje: subota 22. 09. u 18,00 sati

Lejla Vuk, kći Benjamina i Gordane Vuk iz Čehovca 83

Fran Petric, sin Danijela i Antonije Petric iz Velenja, Šlandrova cesta 14a (Turčišća)

28.

Krštenje: subota 29. 09. u 18,00 sati

Ivano Horvat, sin Nikole i Petre Horvat iz Palinovca 191

29.-30.

Krštenje: subota 20. 10. 2012. u 18,00 sati

Abel Polgar, sin Igora i Suzane Polgar iz D. Hrašćana 24

Andreas Tomašić, sin Josipa i Sandre Tomašić iz Palinovca 130

31.

Krštenje: subota 27.10. u 18,00 sati

Jakov Vrhar, sin Maria i Mirjane Vrhar iz Turčišća 36

32.

Krštenje: subota 10.11. u 17,00 sati

Vilim Šegović, sin Miše i Josipe Šegović iz D. Pustakovca 96

33.

KRŠTENJE: SUBOTA 17.11. U 17,00 SATI

Karlo Steyskal, sin Marka i Marijane Steyskal iz Hodošana, Školska 14

34.

KRŠTENJE: SUBOTA 24.11. U 17,00 SATI

Luka Čavlek, sin Gorana i Silvije Čavlek iz Svetog Jurja u Trnju 1

35.

KRŠTENJE: NEDJELJA 25.11. U 11,00 SATI

Erika Miklaužić, kći Danijela i Marinele Miklaužić iz Palinovca 28

36.

KRŠTENJE: SUBOTA 29. 12. U 18,30 SATI

Adrian Novak, sin Tihomira i Mihaele Novak iz D. Hrašćana 74