Arhiva župe Sveti Juraj u Trnju

Sakrament krštenja 2013. godine

 

 

 

1.-2.

Subota, 6. travnja U 18,00  sati

Maša Rošanić, kći Zdravka i Maje Rošanić iz Donjeg Hrašćana 32b

Leon Sabol, sin Miroslava i Natalije Sabol iz Donjeg Hrašćana 117

3. 

Subota, 13. travnja u 17,00 sati

Roko Čižmešija, sin Dejana i Melite Čižmešija iz Palinovca 52

4.-5.

Subota, 20. travnja u 16,00 sati

Vita Andrašec, kći Renata i Draženke Andrašec iz D. Pustakovca 116

Marin Radić, sin Mate i Gordane Radić iz Čehovca 156

6.

Subota, 4. svibnja u 18,00 sati

Lea Naranđa, kći Jurice i Martine Naranđa iz Hodošana, Čakovečka 14

7.-8.

Subota, 4. svibnja u 19,00 sati

Leon Čavlek, sin Kristijana i Dijane Čavlek iz Hodošana, B. Radića 77

Gabriel Madić, sin Nikole i Dubravke Madić iz Donjeg Hrašćana 28

9.

Petak, 10.  svibnja u 17,30 sati

Ian Hruška, sin Siniše Hruška i Danijele Zadravec iz Gardinovca 34 (Svetog Jurja)

10.

Subota, 11. svibnja u 18,00 sati

Matej Blagus, sin Dalibora i Mirjane Blagus iz D. Pustakovca 76

11.

Subota, 25. svibnja u  18,00sati

Tena Škvorc, kći Matije i Roberte Škvorc iz Turčišća 81b

12-13.

Subota, 1.06. u 18,00  sati

Jan Malek, sin Marka i Nikoline Malek iz Čehovca 111

Lara Slamek, kći Dražena i Branke Slamek iz Hodošana, Školska 14a

14.-17.

Subota, 8. lipnja u 17,00 sati

Eduardo Pigac, sin Miroslava i Kristine Pigac iz Čehovca 115

Nika Klarić, kći Damira i Spomenke Klarić iz Turčišća 136

Lara Begović, kći Aldina Begović i Ivane Kolar iz Čehovca 103

Alan Begović, sin Aldina Begović i Ivane Kolar iz Čehovca 103

18.

Subota, 15. lipnja u 18,30 sati

Fran Pozderec, sin Ivice i Nataše Pozderec iz D. Hrašćana 72

19.-20.

Subota, 29. lipnja u 19,00 sati

Lara Klobučarić, kći Dražena i Danijele Klobučarić iz Palinovca 124

Elena Hatlak, kći Miroslava i Petre Hatlak iz D. Pustakovca 118

21.-22.

Subota, 6. srpnja u 17,00 sati

Lovro Markati, sin Karla i Janje Markati iz Preloga, I. Meštrovića 3

KRŠTENJE: SUBOTA 06. 07. U 18,00 SATI

Gabriel Vadlja, sin Dragutina i Antonije Vadlja iz Čehovca 113

23.

Subota, 3. kolovoza u 17,00 sati

Demian Jančec Peša, sin Saše i Jasmine iz Domašinca, M. Gupca 6

24.

Subota, 17. kolovoza u 16,00 sati

Niko Petak, sin Mihajela Petak i Suzane Neimi iz Domašinca, Glavna 180

25.-26.

Subota, 24.  kolovoza u 18,00 sati

Noa Ivković, sin Igora i Mateje Ivković iz D. Pustakovca 55

Kiara Lončarić, kći Dejana Lončarić i Ivane Blažeka iz Čehovca 90

27.-28.

Subota, 31. kolovoza u 18,00  sati

Hana Bermanec, kći Saše Bermanec i Nikoline Ričko iz Čehovca 93

Tena Bermanec, kći Saše Bermanec i Nikoline Ričko iz Čehovca 93

29.

Subota, 7. rujna u 18,00  sati

Viktorija Jurmić, kći Zorana i Tanje Jurmić iz Hodošana, P. Boraca 46a

30.

Subota, 21. rujna u 17,00  sati

Lena Papak, kći Filipa i Sanje Papak iz Hodošana, Prvomajska 7

31.

Subota, 28. rujna u 10,30  sati

Benjamin Balog, sin Vida Oršuš i Olivere Balog iz Turčišća 1

32.-34.

Subota, 5. listopada 16,00  sati

Florijan Dodlek, sin Florijana i Dragice Dodlek iz Orehovice, A.G. Matoša 12

Subota, 5. 10. U 17,15  sati

Eva Hranjec, kći Matije i Karoline Hranjec iz Hodošana, Čakovečka 7

Subota, 5.  listopada 18,00   sati

Nika Habuš, kći Srećka i Mirjane Habuš iz Palinovca 146

35.

Nedjelja, 6. listopada 9,30  sati

Luka Havaić, sin Marka i Vesne Havaić iz Hodošana, B. Radić 41

36.

Subota, 12. listopada 18,00  sati

Hana Horvat, kći Davida i Sanje Horvat iz Hodošana, Vinogradska 18a

37.

Subota, 16. studenoga u 17,00  sati

Doris Dodlek, kći Renata i Natalije Dodlek iz Palinovca 235

38.

Subota, 23. studenoga u 17,00  sati

Tena Krznar, kći Danijela i Marijane Krznar iz Hodošana, Glavna 84

39.

Subota, 30. studenoga u 17,00  sati

Lana Strahija, kći Matije i Dijane Strahija iz Čehovca 81b

40. - 43.

Subota, 28. prosinca u 17,00 u Župnoj crkvi

Kaja Krznar, kći Maria i Nives Krznar iz Hodošana, V. Gaj 20

Ana Mesarić, kći Maria i Mirjane Kovačić iz Hodošana, V. Gaj 36

Lea Marta Serc, kći Marija i Andreje Serc iz D. Hrašćana  77

Greta Zrna iz D.Hrašćana