Četrnaesta Pisanica u OŠ Hodošan

14. travnja 2019.

Osnovna škola Hodošan četrnaesti puta za redom organizirala je Susret učenika, roditelja, djelatnika i prijatelja Škole pod nazivom Pisanica.  U holu Matične škole Hodošan okupilo je više stotina vjernika Župe Sveti Juraj u Trnju i susjednih župa.

Svetu misu vodio je župnik Župe Sveti Juraj u Trnju vlč Darko Kelemenić. Svoj doprinos dali su članovi Crkvenog zbora pod ravnanjem Nenada Glavaka. Liturgijske tekstove i zahvale čitali su predsjednica Školskog odbora učiteljica  Ljiljana Zelenić  i učiteljica Katarina Barić. Psalam je čitala vjeroučiteljica Valerija Štampar. Grupa učenica čitačica također je sudjelovala u programu mise čitanjem nakana.

Potom je u športskoj dvorani otvoren je u ovom kraju poznat izložbeno-donacijski sajam uskrsnih pisanica, čestitki, kolača i vrijednih predmeta.

Više na stranici OŠ Hodošan