Arhiva župe Sveti Juraj u Trnju

Godina 2010.

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

 

Redni

broj

Ime i prezime

Djevojačko prezime

Godina

rođenja

Adresa

Datum smrti

Datum sprovoda

Sat sprovoda

Groblje

1.

Leonard Setnik - 1946. D. Hrašćan 43 10.01.10. 12.01.10. 14,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

 2.

Antun Kramar - 1928. Čehovec 140 13.01.10. 14.01.10. 14,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

3.

Emilija Mihac Bermanec 1934. Čehovec 152 25.01.10. 14.01.10. 14,30 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

 4.

Marija Dolenec Vadlja 1922. Sveti Juraj u Trnju 70 29.01.10. 30.01.10. 14,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

5.

Marija Jurčec Branilović 1928. D. Hrašćan 47 03.02.10. 04.02.10. 15,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

 6.

Marija Gašparić Kramar 1922. Čehovec 17 05.02.10. 07.02.10. 14,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

7.

Katarina Dobrovoljec Novak 1921. Palinovec 235 23.02.10. 24.02.10. 15,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

 8.

Josip Jurčec, - 1924. Turčišće 22 27.02.10. 02.03.10. 15,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

9.

Stjepan Kramar - 1962. D. Pustakovec 110 09.03.10. 10.03.10. 15,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

 10.

Agneza Strahija Turek 1934. Čehovec 19 16.03.10. 18.03.10. 15,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

11.

Josip Sabol, - 1932. Turčišće 116 24.03.10. 26.03.10. 14,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

12.

Rudolf Kuhar

-

1932.  

D. Pustakovec 47

08.04.10. 09.04.10. 16,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

13.

Ivan Jančec

-

1948.

D. Pustakovec 38

14.04.10. 16.04.10. 15,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

14.

Stjepan Blažinčić   1926. D. Pustakovec 19 24.04.10. 27.04.10. 15,30 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

15.

Stjepan Kolarić   1943. Turčišće 127 03.05.10. 04.05.10. 15,30 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

16.

Katarina Zrna Mihalec 1935. D. Hrašćan 134 11.05.10. 12.05.10. 16,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

17.

Magdalena Budimir Hegeduš 1933. Palinovec 215 23.05.10. 25.05.10. 15,30 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

18..

Rozina Varošanec Vrbanec 1940. Palinovec 121 24.05.10. 25.05.10. 16,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

19.

Robert Perković - 1975. Sveti Juraj u Trnju 57 07.06.10. 09.06.10. 16,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

20.

Franciska Kolac Baranašić 1927. Palinovec 35 12.06.10. 15.06.10. 16,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

21.

Justina Lovrenčić Hanić 1932. Palinovec 205 30.06.10. 01.07.10. 16,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

22.

Terezija Strnišćak Čemerika 1929. Čehovca  101 30.06.10. 01.07.10. 16,30 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

23.

Terezija Kivač Švenda 1921. Čehovca  41 06.07.10. 08.07.10. 17,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

24.

Anastazija Košak Lepen 1915. Turčišće 4 27.07.10. 29.07.10. 16,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

25.

Jelena Zorko

Zrna

1916

D. Hrašćan 152

19.08.10.

20.08.10.

16,00

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

26.

Terezija Šopar

Brezničar

1936.

D. Pustakovec 16

24.08.10.

25.08.10.

16,00

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

27.

Ignac Srpak

-

1931

Palinovec 107

24.08.10.

26.08.10.

16,00

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

28.

Eva Novak Blažona 1929. Turčišće 25 26.08.10.

27.08.10.

16,30

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

29.

Stjepan Lončarić - 1931. Čehovec 134/1 10.10.10.

12.10.10.

15,30

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

30.

Benedikt Blažeka - 1929. Čehovec 9 15.10.10.

17.10.10.

14,30

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

31.

Mijo Vadlja - 1939. Sveti Juraj u Trnju 17 25.10.10.

26.10.10.

14,00

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

32.

Katarina Sabol Zrna 1921. Palinovec 137 05.11.10.

06.11.10.

14,30

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

33.

Marija Malek Sršan 1933. Čehovec 111 09.11.10.

10.11.10.

14,30

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

34.

Stjepan Bihar - 1939. Čehovec 119 14.11.10.

17.11.10.

15,00

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

35.

Terezija Čanadi Hrastić 1929. D. Pustakovec 51 06.12.10.

07.12.10.

14,30

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

36.

Nada Kramar Kolarić 1932. D. Hrašćan 85 06.12.10.

07.12.10.

14,00

Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

 

 Mjesno groblje Hodošan

Redni

broj

Ime i prezime

Djevojačko prezime

Godina

rođenja

Adresa

Datum smrti

Datum sprovoda

Sat sprovoda

Groblje

1.

Terezija Vlahek

Vuk

1922.

Hodošan, P. boraca 40

05.01.10.

07.01.10.

14,00

Mjesno groblje Hodošan

2.

Roza Jambrošić

Novak

1911.

Hodošan, Zlatoljska 8

10.01.10.

11.01.10.

14,00

Mjesno groblje Hodošan

3.

Luka Mlinarić

-

1926.

Hodošan, B. Radića 60

30.01.10.

31.01.10.

14,00

Mjesno groblje Hodošan

 4.

Marko Sokač

-

1949.

Hodošan, Vinogradska 15

23.03.10.

25.03.10.

15,00

Mjesno groblje Hodošan

5.

Lovro Glad

-

1922.

Hodošan, Glavna 47

29.03.10.

30.03.10.

16,00

Mjesno groblje Hodošan

 6.

Franiska Purić

Vadlja

1932.

Hodošan, Vukov Gaj 23

30.03.10.

01.04.10.

16,00

Mjesno groblje Hodošan

7.

Ivan Baranašić

-

1924.

Hodošan, Grobljanska 8

16.04.10.

18.04.10.

14,00

Mjesno groblje Hodošan

 8.

Blaž Loparić

-

1929.

Hodošana, B. Radića 18

21.05.10.

23.05.10.

14,00

Mjesno groblje Hodošan

9.

Kata Zrna

Mate

1924.

Hodošan, Prvomajska 9

29.05.10.

30.05.10.

14,30

Mjesno groblje Hodošan

 10.

Gabrijel Kuhanec

-

1917.

Hodošan, B. Radića 4

15.07.10.

17.07.10.

15,00

Mjesno groblje Hodošan

11.

Josip Kučandi

-

1949.

Hodošan, Školska 8

24.07.10.

25.07.10.

13,30

Mjesno groblje Hodošan

12.

Đurđa Špirk

Petric

1948.

Hodošan, B. Radića 73

29.07.10.

30.07.10.

15,00

Mjesno groblje Hodošan

13.

Josip Belovari

-

1935.

Hodošan, P. Boraca 54

29.08.10.

31.08.10.

15,00

Mjesno groblje Hodošan

14.

Ana Hertarić

Munda

1923.

Hodošan, P. Boraca 9

21.09.10.

22.09.10.

15,00

Mjesno groblje Hodošan

15.

Marija Lončarić Blagus 1920. Hodošan, P. Boraca 9

21.09.10.

22.09.10.

15,30

Mjesno groblje Hodošan

16.

Elizabeta Šmit Sabol 1926. Hodošan, Glavna 82 03.10.10. 05.10.10. 15,00 Mjesno groblje Hodošan

17.

Gabrijel Pandur - 1932. Hodošan, Zlatojska 22 07.10.10. 08.10.10. 15,00 Mjesno groblje Hodošan

18.

Franjo Kovač - 1931. Hodošana, B. Radića 82 22.10.10. 24.10.10. 14,30 Mjesno groblje Hodošan

19.

Eva Vadlja Blagus 1929. Hodošan, Čakovečka 24 23.10.10. 26.10.10. 15,00 Mjesno groblje Hodošan

20.

Valent Vlahek - 1931. Hodošan, Školska 2 26.10.10. 27.10.10. 15,00 Mjesno groblje Hodošan

21.

Klara Pintarić Vidović 1918. Hodošan, P. Boraca 12 18.11.10. 19.11.10. 14,30 Mjesno groblje Hodošan
                 

Sprovod drugih župljana na našim grobljima

 

Redni

broj

Ime i prezime

Djevojačko prezime

Godina

rođenja

Adresa

Datum smrti

Datum sprovoda

Sat sprovoda

Groblje

1.

Antun Lovrenčić   1938. Podsused, (rodom iz Palinovca) 14.01.10. 16.01.10. 14,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju

 2.

Magdalena Kolarić   1942. Zagreb, Crnčićeva 16A 10.03.10. 13.03.10. 15,00 Župno groblje Sveti Juraj u Trnju